Kam se vypařily miliony?

Zpěvák a muzikálový herec si ještě před lety přišel na pořádný balík peněz. Hvězda muzikálu Dracula DANIEL HŮLKA (52) si žil dlouho nad poměry. Bohužel měl ale smůlu na lidi a dostal se do problémů.

Role v muzikálu Dracula je jeho osudovou. Daniel Hůlka (52) si díky zmíněnému muzikálu v letech 1995 až 1998 vydělal týdně kolem pětadvaceti tisíc korun. Do toho ještě koncertoval a vydával vlastní cédéčka.

Také vás může zajímat ...

Během těchto let si tím pádem mohl vydělat několik milionů, a to jen z muzikálu. Rozhodně si neměl na co stěžovat. Problém byl ale v tom, že v té době s nimi Hůlka neuměl příliš zacházet.

Ze svých chyb se prý už poučil

Většinu peněz utratil za alkohol, večírky a holky. V té době byl ale svobodný a bezdětný, takže tím nikomu neubližoval. „Problém byl hlavně v tom, že na něj byla pověšená spousta lidí a on platil i za své kumpány,“ prozradil tajný zdroj z Hůlkova okolí.

V té době si zpěvák nejspíš myslel, že je na vrcholu světa a že si za své vydělané peníze může koupit, co jen chce.

Okrádali ho manažeři

Daniel měl sice hvězdné příjmy, ale někteří lidé to zkrátka nemohli překousnout. A přesně tyto lidi si Hůlka držel možná až příliš blízko u těla – většinou to totiž byli jeho manažeři. Začátkem roku 2007 vyšlo najevo, že ho jeden z jeho manažerů okradl o miliony, a dokonce za něj ani neodváděl daně.

Stejně to dopadlo i s jeho dalším manažerem. Na Daniela se navalilo tolik dluhů, že musel obracet každou korunu. Nakonec mu jeho další manažerka Michaela Kocourková (36) musela půjčit peníze na živobytí, téměř půl milionu korun jí ale nevrátil a vše skončilo bohužel u soudu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama