Kateřina Hrachovcová: Proč řádí jako utržená ze řetězu?

Letošní rozvod s veterinářem JANEM HERČÍKEM (61) zamával s KATEŘINOU HRACHOVCOVOU (44) víc, než je ochotná si přiznat. Je proto její vystupování jenom póza?

Jako by se herečka usilovně snažila předvádět, že je nejen v pohodě, ale nejšťastnější, jak kdy byla. Tak docela se jí to věřit nedá. Bývalý manžel, veterinář, totiž její nástupkyni sbalil úplně stejně, jako kdysi Kateřinu – když ho v ordinaci navštívila se svým čtyřnohým miláčkem.

Také vás může zajímat ...

Pan doktor se zřejmě rozhodl spojit příjemné s užitečným a kromě výdělku používá svou ordinaci zároveň jako seznamovací agenturu. A přitom to s Kateřinou zpočátku byla láska jako z hollywoodského filmu. Herečka dokonce manželovi pomáhala v ordinaci. Kdeže loňské sněhy jsou!

Předvádí se polonahá

Hrachovcová teď bere jakoukoliv práci. V létě se v rámci propagační kampaně pro záchrannou stanici nechala vyfotit s výrem na ruce.

A ukázalo se, že toho asi moc od manžela nepochytila, protože pták ji nekompromisně „orazítkoval“ zobákem na tváři. Mnohem častěji si ale herečka vystačí před objektivem sama, zato minimálně oblečená. Ať už v prádle, průsvitné halence, nebo jenom s rukama na nejchoulostivějších místech, A usilovně hlásí světu: Je mi přes čtyřicet a jsem sexy, ve formě a volná!

Snaží se napravit si pošramocené sebevědomí, nebo se pomstít nevěrníkovi? Chce mu pořádně předvést, o co se připravil, nebo co nejdřív sbalit někoho nového?

Fakt je, že Kateřina na svůj věk vypadá skvěle, ale věčně to také trvat nebude…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...