Kateřina Hrachovcová: Trpí mentální anorexií?

Její štíhlá postava je v jejím věku úctyhodná, ale už to zřejmě zachází za své hranice. Herečku KATEŘINU HRACHOVCOVOU (44) přednedávnem odvezla do nemocnice sanitka. Může za to její váha?

Postavu má skvělou, nicméně to vypadá, že ji stojí zdraví. Herečka Kateřina Hrachovcová (44) zničehonic zkolabovala a na místo jí byla okamžitě přivolána záchranná služba. Už delší dobu se spekuluje o tom, že Hrachovcová trpí poruchou příjmu potravy, a proto je vyhublá na kost.

Také vás může zajímat ...

„Občas ji trápí nevolnosti, jen tak, zničehonic,“ prozradil nám blízký zdroj z jejího okolí. Jídlu zrovna moc neholduje, jelikož kvůli své práci zvládne sníst maximálně pár soust denně, což jí přijde normální a dostačující. Nicméně herečka spekulace o anorexii okamžitě popřela.

Nechce přiznat pravdu?

„Zasedl si na mě nějaký vir a zničehonic jsem zeslábla,“ popisuje situaci herečka svými slovy. Sama však v průběhu rozhovoru potvrdila, že takový stav se u ní nevyskytl poprvé.

Čas od času se cítí velmi oslabená a má pocit, jako by se neuměla udržet na nohou. Zdá se, že Hrachovcová sama moc dobře ví, co se s jejím tělem děje, a je si vědoma toho, že má velký psychický problém.

Se svou snahou o štíhlou postavu to přehnala

A to problém s příjmem potravy. Myslí si to i její blízcí a rodina, jenže nikdo nemá tu odvahu říct to herečce naplno. Koneckonců, ona by to stejně popřela. Kam až to nechá Hrachovcová zajít? Nedávno to skončilo hospitalizací, co bude příště? Svoji psychickou poruchu by měla začít řešit, co nejdřív to půjde.

Snad to nenechá zajít příliš daleko a pokud ji něco trápí, bude to řešit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama