Kdo jí dokázal naštvat?

K omu nemůže přijít na jméno? Chantal Poullain (63) je nekonfliktní ženou, ale když ji někdo naštve, je zle. V tomto případě je řeč o imitátorovi Petru Jablonském (40). Proč se ti dva ale nemusí? Jablonský si kdysi nahrál hlas známé herečky, aby se ho mohl naučit imitovat.

A když se mu to konečně povedlo, dostal nabídku, aby jejím hlasem namluvil reklamu na projímadlo. To sice odmítnul, ale někdo to vzal za něj. A když tuto reklamu Chantal uslyšela, rozzuřila se a okamžitě Jablonskému zavolala, aby mu vyndala.

Také vás může zajímat ...

Z jejího přízvuku si nikdo legraci dělat nesmí

Ten jí ani nestihl vysvětlit, že to nebyl on, a zase zavěsila. A nenechala si to vysvětlit doteď, tudíž Jablonského považuje za zrádce a kdykoliv se někde sejdou na společné akci, vyhýbá se mu, jak jen to jde.

A Jablonský už se přestal snažit uvést situaci na pravou míru. Smířil se zkrátka s tím, že je Chantal velmi hrdá a urážlivá a jakmile jí někdo naštve, má u ní utrum.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...