Kdo uspěje u krásné kolegyně?

Syn legendárního herce Bolka Polívky (71)Vladimír (31) se na televizních obrazovkách vyskytuje několikrát do týdne.

Na to před časem ani nepomyslel. Snad nikdy o něj nebyl takový zájem jako teď. Nejenže hraje vyšetřovatele v primáckém seriálu Polda, moderuje také oblíbenou soutěž Tvoje tvář má známý hlas, kde vystřídal Ondřeje Sokola (49), jenž show moderoval od samého začátku. To ale není zdaleka všechno.

Také vás může zajímat ...

Je také novou postavou ve veleúspěšném seriálu Slunečná, kde měl původně hrát místo Marka Lambory (25). A zdá se, že ani nyní není mezi nimi všechno v naprostém pořádku. Údajně se mají dost hádat, tentokrát ovšem ne kvůli nějaké staré křivdě. Kdo nebo co tedy za tím stojí?

Užívá si to

Slavný herec a nyní i moderátor si slávu velmi užívá. „Tvář mě moc baví a myslím, že se i zlepšuji. Vděčím za to ale hlavně Ondřejovi Sokolovi, který mi moc v začátcích pomáhal,“ svěřil se. Díky tomuto pořadu si získal spoustu nových fanoušků, hlavně tedy fanynek.

„Hodně mi píší, snažím se s nimi komunikovat co nejvíc to jde. I když teď jsem velmi zaneprázdněný,“ prozradil. Velké úspěchy však neslaví pouze u divaček, ale také u svých sličných kolegyň.

Líbí se mu?

Jak ve Tváři, tak i ve Slunečné je v kontaktu s krásnou kolegyní Evou Burešovou (27). I ta si získala sympatie nejednoho muže a kolegy. A slabost pro ni má zjevně i Polívka. Ovšem ani Burešové není pohledný Vladimír očividně lhostejný.

„Jsem tak ráda, že jsme se poznali. Hraje se nám spolu skvěle a doufám, že to tak i zůstane,“ směje se Burešová. V zákulisí Slunečné si prý Eva raději povídá právě s Polívkou než s Lamborou. A to je nejspíš největším kamenem úrazu. Začal snad Marek na svého kolegu žárlit?

Bojí se, že ji ztratí?

Už dlouho se říká, že se Lambora snaží Evě pořádně nadbíhat. Burešová ale před několika měsíci rázně prohlásila, že mezi nimi nic není a taky ani nikdy nebude, což muselo mladičkého herce neskutečně ranit. S Polívkou je to ale jiné kafe.

S ženami to totiž umí podstatně lépe, není tedy divu, že mu Marek nemůže údajně přijít ani na jméno. Bohužel to ale není všechno, s čím se hvězda Slunečné
musí potýkat a co mu jistě nedá ani trošku spát.

Mají raději Polívku

Začíná se totiž ukazovat, že Polívka není oblíbenější jen u žen, ale taky u diváků i u kolegů. Lambora byl až doteď zvyklý, že byl on tou hvězdou a idolem všech mladých fanynek. Jenže nástupem sympaťáka z Tváře do Slunečné se vše změnilo.

Co když ho starší kolega skutečně zastíní a o něj už nikdo nebude mít zájem? Lambora se může jen modlit, aby to tak nedopadlo a udržel si svoji popularitu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama