Kdy vlastně bývá doma u syna?

Hraje hlavní roli v seriálu Slunečná, jehož sláva se dnes už dotýká hvězd, zkouší v divadlech, zpívá, zasedá v porotě „Tváře“. Nabízí se otázka: Kdy je doma?

Těžko vyjmenovat veškeré aktivity Evy Burešové. Emancipovaná až strach, stále v práci, v hlavě desítky ambiciózních projektů. Tančila v Roztančeném divadle, objevila se ve Zlaté masce, má zkušenosti s reklamou, představila diář Tobě 2021.

Také vás může zajímat ...

Která z milovnic Slunečné by ho nechtěla najít pod stromečkem? „V ruce držíš diář, který je složen z mých oblíbených věcí, ale je navržen přesně tak, aby se z něj stala i tvá oblíbená věc. Najdeš zde mé oblíbené texty, oblíbenou knihu, citáty, zajímavé svátky i má krátká povídání,“ píše Eva.

To opravdu důležité

Nebudeme chodit kolem horké kaše a položíme si otázku, které se v tomto případě nelze vyhnout: kdy se vlastně ctižádostivá herečka a zpěvačka vyskytuje doma? Vzhledem k tomu, že je maminkou Nathaniela (3), je ta otázka na místě.

Každá maminka na mateřské dovolené jistě ráda potvrdí, že péče o malého človíčka je složitá a zodpovědná práce, trvající čtyřiadvacet hodin denně.

Peníze nejsou všechno

Herečka ovšem zvídavé dotazy tohoto typu nenávidí a zuřivě se brání. „Syn má maminku doma každý den. Ale to vy asi nemůžete vědět, protože s námi nežijete,“ ostře odvětila jedné z fanynek, kterou zajímalo, kdo se stará o chlapečka.

Syn má bezesporu matku doma každý den – ráno. Psychologové by patrně poznamenali, že to je žalostně málo. Eva argumentuje tím, že coby samoživitelka musí vydělávat. Za natáčecí den dostává deset až patnáct tisíc denně. To by k uživení chlapečka mohlo stačit, je nutné se poohlížet po mnoha dalších projektech?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama