Klára Issová: Nebezpečná známost

Osamělá, bez naděje a v depresích, taková byla donedávna krásná a křehká herečka Klára Issová (38). To už teď naštěstí není pravda, Klářin život konečně nabral nový, optimistický směr.

Má přítele! S trochou nadsázky lze říci, že se jedná o nebezpečnou známost, s novým mužem se totiž půvabná tmavovláska seznámila na boxu. Stalo se to v době, kdy Klára s boxem začínala, chodila na hodiny a hledala někoho, kdo by ji správně naučil techniku.

Také vás může zajímat ...

Měla pocit, že nutně potřebuje individuální lekce, jeden z jejích kamarádů jí doporučil chlapíka jménem Jakub. Není to sice profesionální boxer, ale bojovému umění se věnuje už spoustu let. A to byl začátek románku, který trvá již delší dobu a velmi slibně se rozvíjí.

Už na první soukromé lekci thai boxu si byli navzájem sympatičtí, což brzy přerostlo v lásku. I po pracovní stránce se Kláře daří, dotočila snímek, kde hraje naivní dívku Olinku. Film se jmenuje Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

To se jí v soukromém životě naštěstí už netýká, i když si ještě nedávno zoufalá a osamocená skutečně připadala. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...