Konec společného bydlení?

Nad jejich manželstvím se momentálně vznáší mrak nejistoty. Modelka Taťána Kuchařová (31) a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) opustili luxusní hnízdečko lásky a asi žijí odděleně!

Zvrat ve vztahu slavného páru přišel celkem nečekaně. Už teď je ale jasné, že mezi nimi není něco v pořádku. Táťána Kuchařová (31) a Ondřej Brzobohatý (35) se odstěhovali ze svého milovaného podnájmu v centru Prahy.

Také vás může zajímat ...

Bydleli v něm celé roky a pár týdnů před Vánocemi si narychlo sbalili kufry. Nejpodivnější na tom ale je, že stěhováci rozváželi věci na dvě odlišné adresy. Našel si snad každý z nich nový byt? Mohlo by to naznačovat, že přišla velká partnerská krize, a že ještě nedávno zamilovaný páreček jde od sebe? Vzala tak velká láska opravdu za své?

Oficiálním důvodem jejich stěhování má být to, že se majitelé bytu rozhodli nemovitost prodat.

Proč nechtěli koupit hnízdečko, kde spolu roky šťastně žili?

V tom případě je s podivem, že tak luxusní mezonetový byt, který údajně vyjde na 30 milionů, manželé nekoupili. Buďto tedy Taťána, která se v poslední době věnuje spíše charitě než práci, nevydělává dost peněz na to, aby se o hypotéku se svým manželem dělila, nebo se v blízké budoucnosti provalí tajemství, že se manželé v tichosti rozvedli.

O novém bydlišti navíc nedali nic vědět, a to ani svým fanouškům. Což je zvláště u Kuchařové, která se velmi ráda a často chlubí, dost zvláštní..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...