Konec velké lásky. Polívka je zase sám!

Syn slavného otce Bolka Polívky (68), herec Vladimír Polívka (28) utrpěl citový úraz, když ho opustila snoubenka, modelka Karolína Krézlová (30).

O důvodech se zatím pouze spekuluje, jedním z důvodů může být Vladimírova zvýšená příchylnost k alkoholu, zděděná patrně po otci, a dalším důvodem, že Krézlová, známá milovnice celebrit, potřebovala změnit lůžko. Kdysi chodila např.

s producentem a bývalým pornohercem Jaro Slávikem (43), s tanečníkem a zpěvákem Sámerem Issou (32) nebo se slavným sprinterem Usainem Boltem (30), který podle některých zasvěcenců přilétal na ostravskou Zlatou tretru výhradně kvůli ní.

Také vás může zajímat ...

Zbývá počkat, na jakou oběť se pohledná brunetka přisaje po Vladimírovi, který nyní dle svého zvyku léčí srdcebol za pomoci moravského anestetika – slivovice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...