Konečně je doma s rodinou

Botanicka Zahrada - Motyli

Stalo se to, v co už skoro nikdo ani nedoufal. Po skoro deseti měsících se rodina režiséra Jiřího Menzela (80) dočkala vytouženého zázraku a převezla ho z nemocnice domů. „Nebudu dlouho mluvit, ale musím vám říci dobrou zprávu, že Jiří je doma s námi,“ oznámila radostně jeho manželka Olga Menzelová (40).

Také vás může zajímat ...

Režisér si tak může v klidu užívat rodinné pohody s dcerami Annou (9) a Evou (3). Menzel bojoval o život od loňského listopadu, kdy mu lékaři diagnostikovali pneumokokovou meningitidu. Lékaři ho léčili silnými antibiotiky, k tomu ale dostal ještě zánět středouší.

Následně prošel péčí několika zdravotnických a rehabilitačních zařízení, kde se jeho stav pomalu lepšil. Snad je mu tedy opravdu lépe, a nebyl propuštěn pouze na svoji vlastní žádost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...