Konečně si nemusí půjčovat peníze!

Nemá za sebou zrovna pozitivní měsíce, tak teď zpěvačka Bára Basiková (57) alespoň exceluje v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, která ji drží finančně nad vodou.

Také vás může zajímat ...

Nedávno využila kvalit tamějších maskérek a uveřejnila fotku, jak jí s pomocí „napnelismu“ přípravků vyhladily vrásky. A vyvolala tím pozornost, bohužel ne zcela pozitivní. Kdyby snímek nebyl na jejím Instagramu, asi by ji málokdo poznal, vypadá totiž spíš jako kříženec Gluma a Fantomase.

Bára Basiková a její facelifting.

Zpěvačka se pohybuje na ostří nože, najednu stranu si získává fanoušky díky skvělým výkonům v soutěži, na druhou stranu je štve svým přístupem ke koronaviru, když odmítá ochranná opatření a prohlašuje, že ho chce už konečně chytit, aby se už promořila. Jako většinu zpěváků ji štve, že jí odpadla celá řada koncertů a přišla tím o velké peníze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama