Krajčo se ztrapňuje na sociálních sítích

Sociální sítě nebaví jen dospívající generaci, ale i některé rodiče. Příkladem je Richard Krajčo (43), který si oblíbil populární sociální síť TikTok, kde se snaží natáčet vtipná videa.

Jejich humor nikdo moc nechápe

Také vás může zajímat ...

„Musím říct, že mě to baví a že jsem si na tom docela ujel,“ přiznává s tím, že k účasti se snaží přemluvit i svou manželku Karin Babinskou (45), která se čas od času nechá „ukecat“.

Bohužel se ale nechala přemluvit zrovna k takovému videu, které fanoušci vyhodnotili jako vrcholně trapné, protože se tam Krajčo a Karin trumfují ve „vypouštění duchů“!

Richard si z ne-gativních komentářů hlavu nedělá. „Samozřejmě se ke mně doneslo, že jsem na tohle příliš starý. Já myslím, že člověk je starý tak, jak se cítí. Já se chci cítit mladý,“ tvrdí Krajčo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...