Krampolová: Hraní nevyšlo, zkusí zpěv?

HANA KRAMPOLOVÁ (57) si po pobytu v léčebně umanula, že prorazí v českém showbyznysu. Usilovně jí v tom pomáhá manžel JIŘÍ KRAMPOL (80), jenomže role stále nepřicházejí.

Když už si myslela, že má jistou účast v seriálu Kameňákov, na poslední chvíli ji vyškrtli. A tak místo toho zkouší prorazit jako zpěvačka. Od té doby, co ji manžel slyšel zpívat s kapelou v restauračním zařízení, ji chce posunout dopředu a případně pomoci vystoupit pro větší počet lidí.

Také vás může zajímat ...

Utápí se v depresích

„Moc si přeju, aby Hanička přišla díky práci na jiné myšlenky. Teď věřím, že se vše povede, protože vidím, že ji to baví,“ říká Krampol. Potřebuje, aby se jeho žena dostala z bytu, protože jinak trpí depresemi a utápí se ve vlastních myšlenkách.

Teď si prochází složitým obdobím a musela se také sama změnit. Kvůli obavám z rozvodu skoncovala s alkoholem a seká latinu. Alkohol vyplňoval její volný čas, tak snad se konečně upne na jiný koníček! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...