Kristýna Nováková: Druhé těhotenství?

Že by se na herečku známou jako Jindřišku z Pelíšků, Kristýnu Novákovou konečně usmálo štěstí se vším všudy? Ještě před rokem byla na zhroucení. Prošla si bolestným rozchodem a rozvodem s režisérem Jaroslavem Fuitem (41).

Byla úplně na dně, nechodila kvůli tomu ani ven s přáteli,“ ví člověk z jejího blízkého okolí. Zřejmě si ale svůj příděl zlého vybrala a už bude přicházet jen to dobré. Už je to více než rok, co si našla nového přítele.

Také vás může zajímat ...

S vysokým fešákem tehdy přišla do společnosti. A Nyní se ukazuje, že tento muž, jehož jméno Kristýna zatím stále tají, nebyl jen milencem na rozptýlení, ale že v něm našla životního partnera. Dvě dcery Rozárka (9) a Mariana (5), které má z manželství s Fuitem, už ho berou jako svého tátu a všichni dohromady vypadjí jako spokojená rodinka.

A možná se tahle rodinka brzy ještě rozšíří! Už před časem se Fuitová nechala slyšet, že by si ke dvěma dcerkám dokázala představit třetí dítko, Přála by si mít ještě chlapečka. A k nám se nyní doneslo, že je právě toto téma v životě Fuitové velmi aktuální.

„Kristýna zkouší otěhotnět. Miminko by moc chtěla,“ prozradila známá herečky s tím, že je dokonce možná už těhotná. „Potkala jsem ji před nedávnem a všimla jsem si, že se jí pod kabátem lehce rýsovalo bříško,“ dodává informátorka.

Tak to by byla tedy radostná zpráva. Hůře by to ovšem mohli nést diváci, kteří by o ni nejspíš přišli v oblíbeném seriálu Temný kraj, ve kterém nyní hraje. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama