Kritika za dietu

Tradièní Superden Helppes, na kterém se pøedávali vycvièení psi do rukou nových majitelù, probìhnul 8. 9. 2018 v areálu výcvikového centra Helppes v pražském Motole.

Seriálová hvězda a člen poroty soutěže Tvoje tvář má známý hlas, Jakub Kohák (44), propadl módnímu trendu a sklidil za to pořádnou kritiku od svých fanoušků. Kohák se na internetu pochlubil fotografií na níž drží přiravené jídlo na celý den v rámci takzvané krabičkové diety.

„Nálož na pátek a sobotu. Dost bylo tloušťky,“ vysvětlil herec svůj záměr. Kohák, který ovšem díky pravidelnému sportování žádnou dietu nepotřebuje, všechny akorát pobouřil. Jeden z fanoušků mu dokonce napsal, že člověk, který si nedokáže sám připravit zdravéjídlo je pro něj ubožák.

Také vás může zajímat ...

Kohák si ale z drsných komentářů nemusí dělat hlavu, jelikož jistě dostane pořádný balík za reklamu pro firmu, která mu krabičky doručuje. Navíc se ho veřejně zastala herečka Mahulena Bočanová (51), která se musela hned pochlubit, že se také snaží hubnout.

Narozdíl od ní ale na hercovi nebudou vidět žádné velké rozdíly..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama