Kruté obvinění. Kdo může za její nemoc?

Herečka z Ordinace v růžové zahradě se nechala slyšet, že rakovinu u ní vyvolal stres. Anna Slováčková (25) možnost, že rakovinu podědila, zavrhla, protože ji nikdo v rodině neměl.

Vznik nemoci dává spíš do souvislosti se svou povahou, kdy se často nervuje víc, než je třeba. A v tomto směru Aničce rozhodně nepomohlo to, že se v minulosti mediálně řešil rozpad manželství jejích rodičů, kterým žilo celé Česko. Nemluvě o tom, co si asi musela skutečně zažívat doma.

Také vás může zajímat ...

Ona sama se snažila si to nepřipouštět, ale jistý vliv to mít mohlo, jak sama přiznává. Dcera Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) má za sebou dlouhou a náročnou léčbu. Jestli má definitivně vyhráno, ale sama ještě jistě neví. Snad se vše v dohledné době v dobré obrátí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama