Kvůli čemu se mu rozpadá rodina?

Další manželská krize na obzoru? Kdysi už jednu překonali. Bylo to tehdy, když se herec Jan Čenský (59) zamiloval do květinářky. Nyní ale přišla další rána. Jeho manželka Dana (55) přišla o práci.

Rodina začala žít z jednoho platu

Také vás může zajímat ...

Provozovala butik v Benešově nedaleko Prahy, ale koronavirová krize její podnikání poznamenala natolik, že přišla téměř o všechny zákazníky, a tak i o všechny příjmy. Proto celou rodinu živí právě herec.

Jenže to ho stresuje natolik, že neví, co si počít. Na letní dovolenou ovšem může s přehledem zapomenout. Prázdniny měl povinně na jaře, teď si nemůže dovolit zahálet.

Hledá další výdělek?

Manželka je také na nervy, neboť přišla o to, co ji momentálně nejvíc naplňovalo. Sám Čenský ovšem také nemá vůbec nic jistého. Co bude na podzim, nikdo neví, a tak se prý nemá ani o co ucházet.

Buď jsou herecké role už rozdány, anebo žádné jiné zatím vypsány nejsou. A tak ačkoli stále hraje v Ordinaci v růžové zahradě, musí hledat další výdělek. Jeho plat prý nestačí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...