Kvůli čemu se s manželem nesnese?

Kolegyně jí tiše závidějí milujícího manžela a jisté místo. EVA DECASTELO (42) se však musí hodně ohánět, aby nepřišla o muže i práci zároveň. Co skrývá před světem?

Minulý rok oslavili desáté výročí svatby. Eva Decastelo (42) na první pohled stále září štěstím. Má všechno, co kdy od života chtěla, a práci, po níž vždy toužila. Anebo je to úplně jinak? Není všechno zlato, co se třpytí, a Decastelo je toho nejspíš živým důkazem.

Také vás může zajímat ...

Údajně se jí rozpadá manželství s Reném Decastelem (47) i její zářná seriálová kariéra má jít strmě dolů. Co se stalo? Herečka je podle zlých jazyků příliš velká koketa, která nemá žádné morální zásady.

Proč jí žádný vztah nevydržel?

Všechny předchozí vztahy jí údajně zničila přílišná žárlivost. Kamarádky Evy kdysi potvrdily, že žádný z jejích mužů nesnesl, když ji fotografové zachytili při hovoru s jiným mužem, nedej bože, aby s ním snad stála někde stranou a se sklenkou vína.

V pozdějších letech se naopak začaly objevovat názory, že žárlivost jejích bývalých lásek byla naprosto oprávněná, neboť Eva ráda provokuje. A možná na tom skutečně něco bude, neboť i seriáloví tvůrci udělali z Decastelo pořádnou koketu.

Před manželem se drží zkrátka

V seriálu Slunečná svádí chlapy na potkání a její kamarádky, místní drbny, jí neustále připomínají, že už se dopustila tolika závažných hříchů, až by se měla stydět. Ona se ale nestydí. A prý je tomu tak i ve skutečnosti.

Ví, že i po čtyřicítce má co nabídnout, a umí to také náležitě prodat. Její manžel se ale podílí na scénáři, a tak má svou drahou polovičku neustále pod kontrolou. A tak si herečka příliš nedovoluje mužské protějšky dráždit.

Avšak jakmile se René ztratí z dohledu, hned má být Eva se svými kolegy jedna ruka. Není divu, že jí kolegyně závidějí. Práci má díky manželovi jistou, muži na ní mohou oči nechat, má dvě zdravé děti, které rovněž hrají s maminkou ve Slunečné. Co víc si přát?

Nedokážou se na ničem shodnout

Decastelo se snaží na veřejnost a své příznivce působit tak, jako by jí vůbec nic nechybělo, bohužel ale v reálném životě nemá být vůbec nic tak, jak by chtěla. Vypadá to totiž, že společná práce manželů Decastelových nedělá takovou dobrotu jako na začátku.

Vidí se nejenom doma, ale často i při natáčení. A kvůli tomu mezi nimi prý vznikají nejrůznější rozepře. Netýkají se jenom jejich profesí, ale také domácnosti. Podle známých se nedokážou shodnout na tom, jak si rozdělit povinnosti, aby měli oba stejně práce, ani na výchově dětí.

Zatímco Eva z nich chce mít herecké hvězdy, manžel by raději, aby si našly jistější práci. Herectví je, jak se v posledních měsících ukazuje, velmi nejisté povolání a také si člověk příliš nevydělá, nehraje-li tedy zrovna v nekonečném seriálu nebo v Hollywoodu.

Ovšem Eva na to má jiný názor, věří, že se její ratolesti prosadí, za žádnou cenu ale nesmí zmizet z televizních obrazovek ani na vteřinu. Jejich manželských sporů už si údajně všimli nejenom kolegové, ale také vedení, a to má dokonce tvrdit, že je zapotřebí situaci řešit. Chtějí snad Evu ze seriálu vyhodit?

Bojí se, že přijde o roli

Zatím to tak nevypadá, ale jedna z možností to podle některých členů natáčecího štábu je. Její role není až tak velká ani důležitá, aby ze dne na den nemohla odejít. A z toho má mít herečka obrovský strach.

Slunečná ji v současné době živí a v žádném případě prý nechce být obyčejná žena v domácnosti. Na svém úspěchu a slávě, i když trochu pochybné, si velmi zakládá. Moc dobře si uvědomuje, že pokud přijde o Slunečnou, do týdne se na ni definitivně zapomene.

Stejně jako filmoví a seriáloví režiséři, u kterých má nyní potenciální možnost získat další roli.

Má slabost pro ženy?

Manželovi by zřejmě ale ani moc nevadilo, kdyby se zdržovala víc doma než na place. Spláchl by tak dvě mouchy jednou ranou. Mohla by se starat o domácnost a ještě by na ni nemusel žárlit. Najdou se však i názory, že se manžel chce své milované zbavit, aby měl naopak on prostor na to, aby si mohl trochu vyhodit z kopýtka.

René Decastelo je výhodnou partií pro mnoho začínajících hereček. Může je dostat k seriálům i filmům, na kterých pracuje, a rozjet jim tak celkem slušně jejich kariéru. A protože má údajně pro ženy slabost, ani on si občas neodpustí nějaký ten drobný flirt.

Jenže kdykoli se to jeho manželka dozví, zuří. V posledních měsících tak má jejich manželství připomínat pravou italskou domácnost. A jak to tak vypadá, asi to nějakou dobu ještě potrvá. Proč se nedokážou na ničem shodnout?

Nechce být tou druhou

Ještě před rokem si manželství nemohli vynachválit. Stále působili jako dvě hrdličky. Nyní o sobě navzájem ale raději nic neříkají. Před kolegy spolu prý nemluví, ale dusno by se mezi nimi podle všeho dalo krájet.

Eva si totiž dost dobře uvědomuje, že se pohybuje na tenkém ledě. Rázem by mohla přijít nejen o práci, ale i o manžela. Zároveň si ale nechce nechat všechno líbit. Nesnesla by být tou druhou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama