Kvůli zakázkám jde přes mrtvoly

Získat vysněnou roli je někdy pořádný kumšt. Své by o tom mohla vyprávět i herečka Jitka Sedláčková (58), která se proslavila díky seriálu Princip slasti. Ta měla nedávno dostat lukrativní roli v jednom z filmových projektů.

Také vás může zajímat ...

Dokonce prý nemusela ani na casting, který musel absolvovat třeba jeden z jejích kolegů Jan Šťastný (53). Spekuluje se tak, že se k ní dostala formou protekce. Někteří zlí jazykové dokonce tvrdí, že Jitka jde často kvůli práci přes mrtvoly a nezdráhá se prý ani pomluvit kolegu či kolegyni, aby nad nimi měla navrch.

Možná je to ale jen závist jejích kolegů, která je v tomto prostředí poměrně častá. Standardním způsobem se totiž v současné době získává vysněné angažmá v televizi jen těžko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...