Láďa Hruška trpí panickou hrůzou. Z čeho?

Kdepak kapr, toto tradiční jídlo nesmí kutilskému mágovi a zbytkařskému kuchtíkovi Láďovi Hruškovi (40) přes práh, natož do kuchyně nebo na stůl! Místo toho si hodí na pánvičku vinnou klobásu, kterou si polouvaří, polousmaží na pánvičce.

Také vás může zajímat ...

Proč? Ladislav má totiž úplnou hrůzu z ryb, bojí se, že maso nepropátrá dostatečně a v krku mu uvízne kostička. Taková fóbie, pro kterou ani dosud není jméno, může pocházet snad jenom z osobního zážitku, takže je pravděpodobné, že ho kdysi rodiče vezli od štědrovečerního stolu na pohotovost. Prozraďme ovšem, že to není zdaleka jediný strach, kterým trpí. Má také hrůzu z pouťových atrakcí. Na pouti TV Prima se nechal vtáhnout do labutě moderátorem Michalem Kavalčíkem (43) a sotva se atrakce dostala metr do vzduchu, předvedl Láďa hysterický záchvat, jako by si na dětské atrakci letěl pro smrt!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...