Lenka Filipová: Drtí ji jedno utrpení za druhým

Loňský rok by LENKA FILIPOVÁ (64) asi nejraději ze svého života vymazala. Po letech ji opustil manžel a smutek ji oslabil tak, že jí selhal imunitní systém.

S manželem, architektem Borisem Drbalem (65) se Lenka Filipová (64) hned na počátku vztahu domluvila, že si jako umělkyně ponechá své známé příjmení a on se bude držet stranou od sdělovacích prostředků.

Také vás může zajímat ...

Nečekaný odchod

Zjevně to dodržoval, protože ani dnes není veřejnosti příliš známý. Manžel s Filipovou podle jejího přání ani nechodil do společnosti, ale ženám se zřejmě nevyhýbal, protože zpěvačku opustil po čtyřiatřiceti letech kvůli jiné. Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Dlouho nic nenasvědčovalo tomu, že by v jejich vztahu mohl být sebemenší problém.

Zpěvačka stejně, jako tajila svého manžela, nechtěla veřejně rozebírat ani jeho zradu.Měla ostatně co dělat sama se sebou, protože rozvod s ní krutě zamával.

Dramatické onemocnění

Ze svého okolí byla schopná komunikovat jenom s dcerou Lenny (25), která jí musela dělat prostředníka, když chtěla něco sdělit svému partnerovi. Jakmile se Filipová ocitla v péči lékařů, začala bojovat. Vyhlásila, že si dá roční pauzu v koncertování, přestala dávat rozhovory a soustředila se na své zdraví.

Kopanec od života

Dnes o náročném životním období říká, že jako všechno zlé jí nakonec pomohlo. Život podle ní uštědří každému občas kopanec, aby pochopil, že má něco změnit a dokud to nepochopí, dostává další a další.V době, kdy se dávala dohromady, jí kromě dcery nejvíc pomáhala její největší láska, hudba. Hnala ji touha, vydat po patnácti letech novou desku.

Letos v létě se vrátila na koncertní pódia a začala vystupovat.

Prošla si peklem

Ale vypadá to, že Filipová už má zase otěže svého života pevně v rukou. Dokázala se vyrovnat s odchodem manžela, dala se zdravotně do pořádku a vydala i svou vytouženou desku Oppidum, kterou příští rok představí na koncertním turné. Na jejím křtu uvedla, že napříště už chce vydávat jenom desky, kterým stoprocentně věří a které jí mluví ze srdce.

Je ale metoda, kdy se zavalí prací, ta nejlepší na uzdravení těla i duše?

Vždyť stres jí způsobil mnohé zdravotní problémy.

Dcera ji nepotěšila

Všichni příznivci jí určitě přejí jenom to nejlepší, ale jak se bude nová deska prodávat, je ve hvězdách. Je na ní totiž jen jedna písnička v češtině. Jediné, co může zpěvačce kalit životní pohodu, je teď fakt, že její dcera, zpěvačka Lenny, nedávno předvedla něco podobného jako její otec.

Rozešla se totiž se svým dlouholetým přítelem a navázala vztah s raperem Otakarem Petřinou, zvaným Marpo (33).

Ten kvůli ní opustil po osmnácti letech ženu, s níž má dvě děti…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama