Lenka Kořínková: Na zastávce jako v koupelně

Přitahuje pozornost

Lenka Kořínková si z řečí o své příčetnosti nic nedělá.

Jsou herečky, které by na sebe rády upoutaly pozornost, ale nedaří se jim to. A jsou bývalé herečky, které o pozornost už vůbec nestojí, přesto ji na sebe příležitostně poutají. A když k tomu dojde, většinou to stojí za to.

Jak často se stane, že na tramvajové zastávce člověk potká hvězdu slavné komedie a z jejího počínání má navíc pocit, že na té zastávce snad bydlí? Bývalá Holka z porcelánu LENKA KOŘÍNKOVÁ (60) je pověstná tím, že neřeší, co si o ní ostatní myslí. A bylo jí to jedno, i když na tramvajové zastávce, obklopená velkou igelitkou, vytáhla z obří kabelky make-up a začala se zkrášlovat.

Tvářila se přitom jakoby nic, ale mezi ostatními cestujícími byla herecká hvězda 70.let nepřehlédnutelná. A taky že si jí několik cestujících všimlo. Stále spontánní Lenka neváhala dát se s nimi do řeči. Zaujaly ji totiž výrazně barevné boty jedné z cestujících. Kde takové může pořídit, se nedozvěděla, zato si vyslechla, že oproti dřívějšku až příliš zhubla.

Z výrazu Lenky bylo ale zřejmé, že si z toho vůbec nic nedělá.

Také vás může zajímat ...

Tak jak je u ní ostatně zvykem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...