Leona Machálková: Konečně nový muž na obzoru!

Devět let se vedle ní kromě syna nikdo neobjevil. Je vybíravá, nebo o ni nikdo nestojí?

Zpěvačka LEONA MACHÁLKOVÁ (51) si už léta drží dobrou pozici mezi hvězdami našemu showbyznysu. A stejně často se ozývala otázka, proč je pořád sama? To se ale změnilo.

Zpěvačka Leona Machálková (51) působila poslední dobou dojmem, jako by na muže zanevřela. Zdá se, že opak je pravda a vedle Leony se objevil nový muž. Když letos zpěvačka zveřejnila své fotografie z pobytu v lázních, na kterých byla v plavkách, znovu se vyrojily otazníky nad její samotou. Zároveň se začaly objevovat úvahy, že se s ní možná rozhodla skoncovat a má políčeno na novou lásku.

Také vás může zajímat ...

Široký okruh fanoušků by jí oddaného přítele bezpochyby přál…

Tajemný muž

A konečně svitla naděje! Machálková na Mikuláše natáčela v pražském Divadle U Hasičů. Když odcházela, čekal na ni neznámý kavalír s přistaveným Audi A6, což není zrovna lidové vozidlo. Dvorně zpěvačce podržel dveře, ta se zářivým úsměvem usedla na místo spolujezdce, a než odjeli, padl polibek! Je to nový přítel? Ukončí zpěvaččinu samotu i spekulace veřejnosti?

Pro Machálkovou by to určitě byl ten nejkrásnější dárek k Vánocům!

Kariéra přes postel?

V počátcích kariéry se Leona Machálková neobešla bez pomoci vlivných mužů českého showbyznysu. Díky Karlu Svobodovi (†68) vydala první desku a stala se respektovanou zpěvačkou. Není tajemstvím, že byla nejen chráněnkou legendárního skladatele, ale i jeho milenkou. Dokonce se objevily hlasy, že si fyzicky rozuměla i s jeho partnerkou Vendulou (46).

Před koncem století potkala architekta a designéra Bořka Šípka (†66).

Jako kůl v plotě

Vztah trval deset let a narodil se z něj syn Artur (15). Potom se slavný pár rozešel a v únoru to bude tři roky, co Šípek podlehl rakovině. Od té chvíle byla zpěvačka sama. Ať se zvídaví novináři snažili jakkoli, nachytat Machálkovou s novým přítelem se stále nedařilo.

Je to až fascinující – úspěšná umělkyně, která na svém vzhledu pilně pracuje a vypadá na svůj věk fantasticky, nemůže zavadit o nápadníka?

Tomu se nikomu nechtělo věřit.

Žije ze vzpomínek?

Se synem si prý udržují krásné vzpomínky na jeho otce, ale jakkoli si Machálková nemůže Artura vynachválit, je jasné, že by mužský vzor a oporu určitě potřeboval. Možná byla ve výběru nového partnera opatrná právě kvůli němu. Matky samoživitelky se jistě seznamují obtížněji. Arturovi bude brzy šestnáct, není to malý kluk, vyžadující neustálou péči.

Jistě, po takových osobnostech, jako byli Svoboda nebo Šípek, nemůže Machálkovou zaujmout jen tak někdo.

Zdá se ale, že už konečně prolomila smůlu na muže a našla někoho, kdo jí konečně vyhovuje po všech stránkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama