Lucie Borhyová: Kašla na dril v posilovně?

Moderátorka ukázala povolené bříško!

Během focení na přelomu února a března pózovala moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (38) jen ve sportovní podprsence. Měla tak odhalené partie, které pro mnoho žen představují odvěký problém. Lucie byla ještě donedávna vídána, jak dře v posilovně a trápí své tělo, aby dosáhla dokonalých křivek.

Na základě fotografií, které z focení kalendáře unikly, je ale zřejmé, že v poslední době cvičení tak trochu zanedbává, anebo jí zachutnalo více než obvykle.

Je to snad tím, že je zamilovaná a opět po dlouhé době spokojená?

Na rozchod zapomněla

Také vás může zajímat ...

Není tajemstvím, že hvězdu televize Nova velmi silně zasáhl rozchod s jejím partnerem a otcem dcery LINDY (2) MICHALEM HRDLIČKOU (28). V té době byla asi nejštíhlejší, co si diváci pamatují. Uběhl však nějaký ten pátek a údajný nový partner MI-¨CHAL SMEČKA (28) má na moderátorku zřejmě velmi dobrý vliv.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...