Lucie Borhyová: Přítele Smečku odstřihla!

Konečně kápla božskou. Moderátorka Lucie Borhyová (40) o své lásce mlží, jak může, teď se ale nechtěně prořekla. Její kolega Michal Smečka (30) prý není tím pravým. Rozřešení záhady, která se jmenuje milostný život Lucie Borhyové, jsme zase o kousek blíž.

Dosud moderátorka Lucie Borhyová kolem svého partnerského vztahu jen mlžila. Tedy ne že by se nyní chtěla svěřovat s podrobnostmi. Vypustila to z úst nejspíš docela nechtěně. I těch pár slov ale prozradilo, jak to se svým údajným přítelem, kolegou Michalem Smečkou má.

Také vás může zajímat ...

Ještě před nedávnem s ním byla viděna, jak společně s jejími dětmi jdou na příbuzenskou sešlost jako šťastná rodinka. Dalo by se usuzovat, že to spolu myslí vážně a svatba je na spadnutí. Vždyť o tom, že spolu randí, se mluví už více než dva roky.

Borhyová ale svým vyjádřením překvapila. „Muže, se kterým bych chtěla být do konce života, jsem ještě nepotkala.“ Tak zněla odpověď na otázku, proč dosud není vdaná. Prý byla požádána o ruku svým partnerem za život už třikrát, ale zatím žádnému neřekla ano.

Že by mezi ně patřil i Smečka? Snaží se snad Borhyovou stále marně získat a ona ho odmítá? Lze se jen domnívat. Jisté však je, že se Smečkou si Lucie budoucnost rozhodně neplánuje a stále hledá toho pravého.

Co by na to ovšem říkal sám její přítel? Když by zjistil, že si s ním Borhyová jenom hraje, mohl by se pořádně naštvat a nejspíš by se to promítlo i do jejich pracovního vztahu. Neriskuje kráska přliš? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama