Má jejich manželství ještě šanci?

Hádky, nevěry, neshody. Tím vším si manželství Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76), prošlo. Ale i přes všechno to špatné jsou stále právoplatnými manželi. Felix přitom už několik let žije s umělkyní Lucií Gelemovou (36) a Dádu jsme mohli vidět po boku jejího italského přítele Vita (50).

S tím už ale podle některých nemá tak pevný vztah, jako kdysi. Už se téměř nevídají, a jejich vztah pravděpodobně ochladl. Stejně tak Slováček zrovna ve svém vztahu neprožívá to nejlepší období. Lucie má totiž řešit věci, které se Felixovi zdají naprosto nepodstatné a zbytečné.
Mohly by okolnosti dát Dádu a Felixe znovu dohromady?

Také vás může zajímat ...

Chodí k ní na návštěvy

Oba tvrdí, že jsou spolu především kvůli majetku, ale je to skutečně pravda? Dáda před nedávnem Felixovi už rozvodem vyhrožovala, a dokonce se o něm měla radit se svým právníkem.

Nakonec ale z jejích plánu sešlo, protože Felixovi se nejspíš podařilo ji přemluvit. Potom však oba jejich životy postihla obrovská rána. Když jejich dceři Aničce Slováčkové (36) diagnostikovali rakovinu, oba rodiče to velmi zasáhlo.

V jisté míře je tato hrozná událost ale i více sblížila, což Anička ráda vidí. Ani jeden z rodičů teď nemyslí na rozvod, nechtějí svou dceru ještě víc zatěžovat. Oba se jí snaží být neustále na blízku, chodí s ní na veškeré kontroly, a také všichni rádi zajdou třeba na společný oběd.

A aby toho nebylo málo, Slováček dokonce zase začal chodit za Dádou domů na tajné návštěvy. Alespoň se s tím svěřila Dáda novinářům.

Milenka už by
chtěla mít Felixe
jen pro sebe.

Pošle milenku nakonec k šípku?

Očividně si pořád mají co říct, a jiskra mezi nimi stále nevyhasla. Jak ale celou situaci vidí Felixova milenka, Lucie? Ta už v dálce slyší zvonit svatební zvony a k oltáři by byla ochotná naběhnout klidně hned. Před nedávnem si dokonce zkoušela šaty ve svatebním salonu.

Zřejmě tím chtěla Felixovi něco naznačit, ale nevypadá to, že v nejbližší době budou její prosby vyslyšeny. Celá situace ji údajně frustruje, a pevně věří, že rozvod se dřív nebo později konat bude. Jak dlouho ale bude ještě schopná čekat?

Aniččina nemoc Slováčka doslova srazila na kolena, a prý teď neřeší téměř nic jiného.
Lucie se snaží ho rozptýlit, on ale raději zajde za Dádou, aby se zeptal, co je nového. Už teď začíná dávat Felix přednost Dádě před Lucií, jak by to tedy mohlo vypadat v budoucnu?

Získá ji zpět?

Slavný pár by se nakonec ještě přeci jen mohl dát znovu dohromady, a zatím to vypadá, že je to na dobré cestě.

Vždyť už dřív měli různé neshody a podařilo se jim krizi zažehnat. Možná je vztah s Gelemovou jen taková epizoda a nakonec se Slováčkovi podaří Dádu zase získat na svou stranu. Vše tomu napovídá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...