Má stále větší strach o svůj život

Sice se Eva Holubová (60) dokázala v minulosti dostat ze závislosti na alkoholu a může za to na sebe být určitě pyšná, nicméně stále bojuje s pocity, které ji negativně ovlivňují. Nedávno se svým fanouškům otevřela na sociální síti a přiznala, že bojuje s hypertenzí, tedy vysokým tlakem, který je v její rodině bohužel dědičný.

„Maminku to zabilo,“ smutně přiznala herečka, která svůj problém řeší především léky. Snaží se ale také pravidelně chodit na procházky se svým pejskem, striktně dodržovat pitný režim, prodýchávat se na zahrádce, a když je zrovna venku ošklivo, alespoň často větrat, aby měla k dispozici vždy čerstvý vzduch.

Velké podpory se také dočkala od lidí, kteří ji na sociálních sítích sledují, mnozí navíc přidali své zkušenosti s danou problematikou a doporučili Evě spoustu tipů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...