Má svého kolouška jen do postele?

Vše nasvědčuje tomu, že s mladým přítelem do budoucna nepočítá.

estože zpěvačka Lucie Bílá (54) mluví o svém současném partnerovi Radku Filipim (37) jako o daru z nebes, zdá se, že ho ve svém životě má jen pro potěšení. Jak jinak si totiž vysvětlit to, že ho dosud, na rozdíl od expartnerů, nezapojila do žádného podnikání. Nebo snad ano?

Také vás může zajímat ...

Není žádným tajemstvím, že v každém svém projektu má Lucie Bílá (54) nějakého muže. A dost často ne ledajakého. Obvykle je jím muž, který býval i jejím partnerem životním. Co na to všechno ale říká Radek Filipi (37), muž, se kterým je údajně zpěvačka zasnoubená?

Partnera má, aby ji obskakoval

„Jeho posláním je, abych byla v kondici a v bezpečí a abych se cítila dobře. Dělá všechno, je to chlap za odměnu. V téhle době, kdy jsem se rozběhla na všechny strany a neustále po hlavě do něčeho skáču, mě neskutečně jistí a drží,“ říká o Radkovi Lucie.

Jenže jak dlouho mu bude stačit dělat slavné zpěvačce v podstatě „komornou“? Filipi ji vozí na koncerty, nosí techniku, dělá doprovod. K podílu na byznysu se ale podle všeho nedostane. Nepoměr v tom, jak Bílá přistupuje k němu a ke svým bývalým, tak začíná být vidět čím dál tím víc.

Kvůli exmilenci zastavila luxusní byt

V současné době Lucii nejvíce zaměstnává divadlo, které vlastní na půl s otcem svého syna Filipa (25), podnikatelem Petrem Kratochvílem (69). V jeho prostorách je i kavárna, kde se podává káva, která nepřekvapivě také nese její jméno.

A to je podnik, který má pro změnu s dalším svým bývalým milencem, kavárníkem Petrem Makovičkou (43). S tím vlastní dvě firmy, specializující se právě na kávu. Makovičkovi dokonce ručí svým vlastním bytem v hodnotě skoro 9 milionů za jeho půjčku.

To je od ní, jako od ženy, která se s ním rozešla přec více než pěti lety, více než velkorysé. I díky tomu, že nespoléhá jen na zpěv, si to ale může dovolit a i v současné nejisté situaci je v klidu. Na rozdíl od ostatních podnikatelů, kteří dost často bojují o přežití, ona svým zaměstnancům dokonce přidala.

Garsonka jako cena útěchy?

Po obchodní stránce se Lucii daří velmi dobře. Je ale otázkou, co tohle všechno způsobuje doma, za zavřenými dveřmi. Jen málokterý muž by dlouhodobě vydržel být jen v pozici zaměstnance a podřízeného, když ví, že jeho předchůdci mají s jeho ženou daleko rovnocennější vztah.

Nebylo by tak divu, kdyby si doma Radek bouchl pěstí do stolu. Tomu by ostatně napovídal a i nákup dvou garsonek v pražské Michli. Jedna říká pane Bílé a ta druhá právě Filipimu. Celkem byty stály okolo šesti milionů další peníze spolykají plánované rekonstrukce.

Je více než pravděpodobné, že je dvojice má jako investici na krátkodobé pronájmy. Že by si tak mladý svalovec na Lucii přece jen vydupal taky nějaké vlastní podnikaní? Ostatně tak to se zpěvačkou bývá. Svým mužům obvykle zajistí dobrý příjem i pro případ, že by se jejich cesty rozešly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama