Málem si podpálil vlastní chalupu

Ačkoli kutilství není silnou stránkou Josefa Dvořáka (76) neexistuje síla, která by herci zabránila tu a tam něco vylepšit. Roli kutila si prý velmi užívá, a to i přes to, že výsledek je většinou mizerný.

Také vás může zajímat ...

Občas totiž podle svých slov nadělá více škody než užitku. „Je to takový klasický styl pokus – omyl,“ netají se svou nešikovností Dvořák. Dodnes třeba vzpomíná rád na to, jak maloval svůj první byt v paneláku.

„Něco tak strašného jsem nikdy potom už neviděl,“ směje se herec. Dokud o nic nejde, je humor jistě na místě, ale letos se mu z nešikovnosti málem podařilo podpálit vlastní chalupu v Českém ráji. A to přitom dříve působil jako dobrovolný hasič! Je jasné, že jeho manželka Jája (75) z něj musí být opravdu hodně zoufalá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...