Manžela dohání k šílenství

Rázná herečka doma ukazuje svoji druhou tvář

Režiséři vybírají herečce Pavle Tomicové (58) především role žen tak trochu od rány. Nejinak je tomu i v současném seriálovém hitu Slunečná. Mohlo by se tak zdát, že drsné chování je Pavle vlastní.

Taková představa ale nemůže být dál od pravdy. Své o tom ví její manžel, herec Ondřej Malý (54). Ten by si totiž možná se semetrikou snadno poradil. Proti tomu, co mu ale doma předvádí jeho žena, je však naprosto bezbranný.

Také vás může zajímat ...
Během StarDance zažili pořádnou zkoušku.

Házení nádobím se u nich nekoná

Pavla totiž doma používá typicky ženskou zbraň a tou je pláč. I když to nejspíš nedělá tak úplně úmyslně. „Působím temperamentně a tak vzniká pocit, že musím mít doma Itálii. Přitom nesnáším hádky, a než bych řvala nebo třískala nádobím, většinou se dřív rozbrečím,“ přiznává Pavla, která svým pláčem údajně manžela dohání k šílenství.

Malý trik jim pomáhá udržet manželství

Její muž se tedy v případě konfliktu musí obrnit velkou trpělivostí. Naštěstí k nim prý nedochází příliš často. Dvojice je dobře sehraná a díky tomu, že oba dělají stejnou profesi, mají pro úskalí, které tato práce přináší, pochopení.

Zavedli si například pravidlo, podle kterého je ten, kdo má zrovna v divadle před premiérou, což je pro herce vždycky velký stres, takzvanou „dobu hájení”. To znamená, že ten druhý po něm nic nechce a tiše toleruje i případné vrtochy a špatnou náladu. Zdá se tak, že tihle dva, byť jsou na první pohled velmi odlišní, opravdu objevili recept na šťastné manželství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...