Marie Rottrová: Co přede všemi tají?

Vypadá to, že s jejím zdravím není něco v pořádku. Zpěvačka Marie Rottrová (77) se nedávno objevila na pohřbu Vladimíra Poštulky (†76) a prý se tam psychicky zhroutila. Dlouhou dobu se snažila zadržovat slzy a schovávala se za slunečními brýlemi, ale nakonec to přece jen nevydržela a smutek ji přemohl.

Také vás může zajímat ...

Nicméně podle našich zdrojů se zpěvačka nezhroutila pouze ze smutku z úmrtí kamaráda. Údajně to s jejím zdravím není nejlepší a lékaři jí prý doporučovali, aby na pohřeb nechodila. Stres by její nemoci neprospěl.

To však zpěvačka odmítla a i přesto se na něj vydala. Jaké zdravotní problémy Rottrovou trápí? Vypadá to, že jde o něco vážného, když to Rottrová odmítá jakkoli komentovat. Údajně prý kvůli nemoci nechce přijít o nasmlouvané kšefty, takže raději všechno drží pod pokličkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama