Marta Jandová a Václav Noid Bárta: Chovají se, jako by byli pár

I když mají oba své drahé polovičky, chovají se občas, jako kdyby neexistovaly. Zpěvačka Marta Jandová (44) přiznala, že začala trénovat se svým hereckým kolegou Václavem Noidem Bártou (38). Ten je prý expert na zdravý životní styl a vyzná se také ve cvičení, proto se Martě rozhodl pomoci v cestě za její vysněnou postavou.

Noid bere údajně cvičení velmi vážně, tím pádem s Martou tráví čas nejen na divadelních prknech a před kamerou, ale už i v soukromí.

Také vás může zajímat ...

Vášnivý videoklip

On sám má přítelkyni a Jandová je dokonce vdaná. Nicméně ani to jim nebrání v tom, aby se k sobě chovali jako milenci. Dokazuje to jejich společný videoklip s názvem Milovat, ve kterém Marta ani Václav nešetří společnými polibky ani doteky. Oba tvrdí, že se při natáčení videoklipu nasmáli a že to brali jako legraci, nicméně ne každý této verzi věří.

Ohrozí to jejich vztahy?

Jejich drahým polovičkám se údajně nelíbí, že spolu tráví tolik času a že mají tolik společných projektů. Jak se s tím Jandová a Bárta vyrovnají? Zatím se zdá, že neplánují na svém „přátelském vztahu“ nic měnit, prý nemusejí nikomu nic vysvětlovat. Ani svým partnerům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...