Meg Ryan: Nechtěla být herečkou

V poslední době už tolik netočí a teď všem řekla, proč tomu tak je. Meg Ryan (56) totiž nikdy být herečkou nechtěla, její vysněné povolání bylo úplně jiné. „Byla jsem na škole hlavní novinářkou a hodně zvídavým člověkem,“ svěřila se a také uvedla, že jejím snem bylo cestovat po světě a žít v úplně jiném prostředí a světě, než žije v současnosti.

Také vás může zajímat ...

Tenkrát ale bylo možná rozhodující, že se jí nepodařilo dokončit univerzitu. Kdyby se totiž stal pravý opak, asi bychom jí nikdy neviděl v romantických filmech, které diváci tolik milují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...