Měl by Karel Gott zpytovat svědomí?

Bývalku nechal v domově pro seniory

Karel Gott s dcerou Dominikou.

Když se počátkem roku objevila v médiích informace, že ANTONIE ZACPALOVÁ (81), matka nejstarší dcery KARLA GOTTA (77), tráví již od září loňského roku podzim života v domově seniorů, byl to pro mnohé pořádný šok.

Až doposud byla totiž veřejnost přesvědčena, že miláček národa Karel Gott se o obě matky svých dvou dcer DOMINIKY (43) a LUCIE (28) skvěle postaral, aby nikdy netrpěly nouzí a byly existenčně zajištěné.

Zpráva o tom, že se právě matka Dominiky ocitla na stáří v domově pro seniory, proto i skalním fanouškům vyrazila dech. Bývalá tanečnice karlínského divadla Antonie Zacpalová musela prodat svůj byt na pražských Vinohradech, který pro ni a dceru Gott kdysi koupil, protože už si ho finančně nemohla dovolit.

Také vás může zajímat ...

„Byl to pěkný byt, ale bylo to pro mě už těžko udržitelné,“ přiznala paní Antonie s tím, že náklady na elektřinu, plyn a další opravy už zkrátka finančně nezvládala. Přesto si ale nijak nestěžuje. „Mám kolem sebe všechno, co potřebuji,“ říká bývalá baletka skromně.

O tchyni se postaral lépe

Přesto lidem její osud není lhostejný a mnohá obočí nadzvedl i fakt, že se Dominika Gottová zprvu o matčině současném bydlišti snažila před novináři mlžit. „Maminka má byteček, není v domově důchodců,“ tvrdila Dominika a popřela i nařčení, že svou mámu o Vánocích nenavštívila.

„Byla jsem za ní, letěla jsem do Čech hlavně kvůli ní,“ bránila se Gottova dcera, která podle svých slov vyvedla maminku na Vánoce ven, aby si poseděla i s přáteli. To se ale neslučuje s tím, co jsme se dozvěděli exkluzivně od lidí z domova seniorů, kde zpěvákova bývalá láska žije.

Podle nich Zacpalová strávila poslední Vánoce sama, pouze se svou spolubydlící, a Dominiku Gottovou tam nikdo neviděl. „Je to bohapustá lež,“ potvrdil nám jeden muž z blízkého okolí paní Antonie. Ta je prý velmi skromná, milá, nikdy si na nic nestěžuje a přeje slavíkovi pevné zdraví. Jiní ale už tak chápaví nejsou.

„Nepřipadá mi spravedlivé, že tchyni koupí chalupu a matku svého prvního dítěte nechá dožít v domově seniorů.

Pan Gott a jeho manželka by se měli stydět,“ myslí si jeden z našich zdrojů.

Že se do péče o Gottovu bývalou lásku nehrne sama IVANA (42) je celkem pochopitelné, otazník však visí nad zpěvákem a dcerou Dominikou, která se před časem vrátila ke svému expříteli do Finska, kde nyní trvale žije.

Antonie Zacpalov‡ matka Dominiky GottovŽ 13. 7. 2009 Praha Hotel Ambassador Karel Gott slavil narozeniny
Antonie Zacpalová.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...