Mění se v plastovou figurínu?

Ráda často kritizuje ostatní, ale sama by se asi měla zamyslet nad tím, co ze sebe za poslední dobu udělala. Moderátorka a herečka Anife Vyskočilová (44) se totiž pomalu ale jistě proměňuje v plastovou figurínu.

V pořadu Michaely Jílkové (50) Máte slovo, se rozpovídala o svých plastikách prsou. „Podstoupila jsem tuto operaci, protože už jsem třikrát podstoupila operaci páteře a teď bych měla jít na další, ale pan doktor mi doporučil zmenšení prsou,“ vysvětlovala své rozhodnutí Vyskočilová.

Také vás může zajímat ...

Během pořadu ale bylo jasně viditelné, že práce chirurgů rozhodně neskončila pouze u těchto partií. Skoro ztratila veškerou mimiku v obličeji a jen těžko se dá rozeznat její výraz. Rozhodně podstoupila botox a výplně rtů, se kterými jen horko těžko pohybovala.

Dokáže svoji proměnu zastavit dřív, než bude všem lidem jenom pro smích?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...