Michaela Badinková: Svádí kolegu?

Herečka Michaela Badinková (39) má oči jen pro svého herekého kolegu Jana Révaie (44). Co spolu mají? Herečka udivuje své okolí! Badinková byla vždy za vzornou matku od rodiny. Jakoby žila jen pro své děti, které yvchovává s hercem Janem Teplým (42).

Vždy působila jako ztělesněná cudnost. Na nedávné tiskovce televize Nova se ale podle toho rozhodně nechovala. Až nezvykle dobře si tam rozuměla s se svým kolegou z páté řady Tvoje tvář má známý hlas, hercem Janem Révaiem.

Také vás může zajímat ...

Neustále se držela v jeho blízkosti, smála se jeho vtípkům a bylo vidět, že má stále potřebu, byť třeba z legrace, se ho dotýkat. Ano, v herecké branži se k sobě kolegové chovají velmi vřele, ale není tohle už příliš? A nejde přitom jediný podobný postřeh.

Svou náklonnost Révaiovi dávala Badinková okatě najevo i na generálce Tváře, kde se na něho hned po vystoupení vrhla a vášnivě ho políbila na ústa. Pozastavovali se nad tím dokonce i lidé z řad diváků. „Tohle že je zadaná máma od dvou dětí?“ podivoval se jeden z přihlížejících.

A co by tomu teprve řekl Badinkové manžel? Asi by se mu moc nelíbily její vroucí projevy náklonnosti k jinému muži. Nejspíš by se neubránil žárlivosti a pochybnostem, jestli si spolu tajně nezačali. Po patnácti letech soužití romantika mezi partnery nejspíš už pozvolna vyprchala, sladká slovíčka vystřídají hádky, k tomu neustálý kolotoč s dětmi.

.. Nepodlehne Badinková bezstarostnému milostnému povyražení s hereckým kolegou? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...