Michal David: Obrovské bolesti

Před svátky se ještě stihl dostat do nemocnice. Zpěvák Michal David (58) si toho před Vánoci naložil na bedra víc, než byl schopný zvládnout a nakonec to dost silně poznamenalo jeho zdravotní stav. „Celé dny jsem ve studiu a večer mám vystoupení,“ popisuje zpěvák svůj klasický všední den.

Nemohl se hýbat

Také vás může zajímat ...

Svěřil se, že má výrůstky na krční páteři a že trpí velkými bolestmi. Zkoušel fyzioterapie, nicméně ani ty jeho stavu nepomohly. Bude tedy muset absolvovat magnetickou rezonanci.

Na jejím koncertu měl co dělat, aby se udržel na nohou

Před nedávnem byl spatřen na charitativním koncertě Yvetty Blanarovičové (55). Večer si zřejmě moc neužil, protože kvůli velkým bolestem nebyl schopný ani otočit hlavou. Jeho chůze se také nedala moc nazývat chůzí, spíš se snažil, aby se na nohách vůbec udržel. Zdá se, že to David skutečně přehnal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...