Michal Hrdlička: Je to láska, nebo jen byznys?

Někdo peníze vydělává, jiný se jen veze.

Takhle se to dělá. Michal Hrdlička (28) a Karolína Plíšková (25) se kromě domova a práce nyní společně setkávají i v reklamním spotu. Hrdlička jako manažer jim totiž domluvil nový kšeft.

Moderátor Michal Hrdlička (28) si to uměl zařídit. Díky vztahu s tenisovou hvězdou Karolínou Plíškovou (25) slušně vydělává. Nejen, že jí dělá manažera, takže si z jejích příjmů přijde na několik milionů ročně, ale ještě k tomu nabízí jejich lásku do reklamy. „Dneska natáčíme reklamu. Televizní spot. Já moderuju, Kája hraje tenis,“ prozradil Hrdlička.

Karolína je pro něj doslova výhrou v loterii a není se čemu divit, že s ní chodí.

Mladý pohledný muž s téměř nulovou zkušeností s prací, si díky své známosti vydělává takové peníze, o kterých se mu jako moderátorovi zpráv nikdy nezdálo.

Také vás může zajímat ...
Z milence je teď manažer s milionovými příjmy!
Z milence je teď manažer s milionovými příjmy!

A pokud se svým zdrojem peněz vydrží, tak to vypadá i na slušný rodinný byznys. A hloupý, kdo by si svoji budoucnost takto nezajistil. A Karolína je zamilovaná a žádnou touhu po penězích v tom nevidí. Tak už zbývá jen požádat tenistku o ruku a má do konce života vystaráno. Uvidíme, jestli to Michala napadne.

Ale podle našich informací by se Karolína svatbě s Hrdličkou nebránila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...