Milenci ji jen využívají?

Lidé jsou naštvaní, že si Lucie Vondráčková (39) vybírá jen samé sportovce. A ještě takové, o které se všechny ženy perou.

Podle fanoušků by prý měla přestat upřednostňovat vzhled a raději se zajímat o to, jestli je to člověk připravený postarat se o rodinu. Což Lucčini údajní nápadníci příliš nejsou. Hokejista Marek Peksa, s nímž se seznámila při natáčení jednoho klipu, má dokonce pro ženy velkou slabost, a tak se u něj žádná dlouho neohřeje. Přesto prý Lucii baví zahrávat si s ohněm.

Také vás může zajímat ...

Ani ona se nechce vázat, zato randit s tak pohledným mužem by teoreticky nebylo vůbec na škodu.

Zvlášť když jí všechny ženy závidí a muži při pohledu na něj pukají vzteky.

Pojí zpěvačku s přitažlivým vousáčem i něco víc?

O Vondráčkovou se prý ale zajímá nejen svalovec. Většinou jde o muže mezi pětadvaceti a pětatřiceti lety. Zvou ji na večeři, na skleničku, do kina a třeba i jen na obyčejnou procházku. A Lucka si díky tomu jistě zase připadá po náročném období atraktivní a žádaná. Jenže někteří z jejích známých a kamarádů mají za to, že ji muži chtějí jenom využít.

Když je teď volná, mohou se po jejím boku zviditelnit, získat něco málo z její slávy a pokračovat si dál vlastním životem.

Mnozí z jejího okolí si totiž myslí, že ženu s dvěma malými dětmi žádný chlap nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...