Místo vášnivého dovádění truchlí!

Herečka Katie Holmes (41) konečně našla plnohodnotnou náhradu za svého exmanžela, herce Toma Cruise (57). Je jím hollywoodská hvězda Jamie Foxx (52), jenž se pyšní Oscarem za svůj výkon ve snímku Ray.

Také vás může zajímat ...

Dlouho svoji, prý velmi vášnivou lásku tajili. Nyní ale do jejich života zasáhla tragédie, takže povrchní stránky života přestali řešit a přestali se skrývat. Jamiemu zemřela jeho milovaná sestra DeOndra Dixonová (†36), která měla Downův syndrom.

Jamie Foxx

A byla to prý právě ona, kdo herce naučil upřímně milovat a skutečně žít. Přes své postižení, kterého dokázala naplno využít, dokázala lidem kolem sebe rozdávat radost a pomáhat. Za to dostala ocenění, a ještě dokázala vyhrát i několik speciálních olympiád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama