Mládek se po 45 letech rozvedl!

Být muzikant a bavič, a ještě k tomu jezdit na koncertní šňůry, to klade na člověka velké nároky! Vyprávět by mohl Ivan Mládek (74), který se před několika týdny rozvedl s manželkou Evou (71), na kterou manželství se šoumenem kladlo nároky ještě mnohem větší!

Již v roce 1992 přišel na svět Ivanův nemanželský syn Mikuláš (24), kterého má s bývalou pracovnicí České televize. Ještě víc Mládek přitvrdil, když na Nově běžela jeho revue Čundrcountryšou. To se blíže seznámil Libuší Roubychovou (36), představitelkou „Libuny“, která mu nejprve povila syna (6) a před třemi lety ještě dcerku (3).

Také vás může zajímat ...

Plodný Ivan se loni v tichosti rozvedl, odstěhoval se z luxusní vily v Dobřichovicích a nyní žije s novou rodinou na malém statku v jižních Čechách.

S manželkou zplodil syna, právníka Štěpána (40), takže podle posledního sčítání má čtyři potomky.

Libuše Roubychová

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...