Muž si dělá, co chce!

Od akčního života s mladším partnerem si dala těhotná Vendula Pizingerová (48) na čas pohov, a nevypadá, že by se tím příliš trápila. Dokonce zvládá s přehledem i fakt, že si manžel užívá bez ohledu na ni.

„Veškeré aktivity teď prožívám spíš s kamarádkami. Manžel se věnuje věcem, které má rád. Já ho svým těhotenstvím neomezuji. Vlastně ani nevím, jestli bych ještě vyšla někam do hor,“ prozrazuje Vendula.

Také vás může zajímat ...

Doposud přibrala prý jenom sedm kilogramů a těhotenství prožívá naprosto pohodově. Před těhotenstvím s manželem Josefem Pizingerem (31) cestovali do exotických zemí, spali pod širákem a vyráželi na fyzicky náročné pochody.

Teď si dává jen menší porce. „Před čtrnácti dny jsem byla s kolegy na víkendu. Chodili jsme po lesích, ale nebylo to nic děsného.“ A co její muž? Ten už na ni nemá čas?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...