Na ostří nože kvůli muži?

Oblíbená herečka září v Modrém kódu.

Ideální muž, který by ji miloval, obdivoval a hýčkal, se bohužel stále nenašel. Její přátelé dokonce mají za to, že už se asi ani nikdy nenajde. Avšak sama Sabina Laurinová (47) stále věří na zázraky a doufá, že jednoho dne se její princ na bílém koni objeví.Dokonce o jednoho takového údajně nedávno začala usilovat.

Jak ale podle svých kolegů záhy zjistila, ty samé úmysly měla prý i její kolegyně Kateřina Brožová (51).

Také vás může zajímat ...

Je velmi bohatý a mocný

Hrají spolu v jednom seriálu, a tak se vídají téměř dnes a denně, a ačkoliv se prý příliš nemusejí, mají stejné přátele a na společných ak- cích se tak seznamují s těmi samými lidmi.A nedávno se obě dvě údajně měly tu čest seznámit s mužem velmi charismatickým, velmi mocným a také velmi bohatým.

Ačkoli nikdo z jejich kolegů ani přátel nechce prozradit, o koho jde, jedno je prý jisté, má rád štíhlé blondýnky, které už si lecčím prošly.

Tahá je za nos?

Onen muž se údajně měl dvořit oběma ženám, netušil totiž, že by se mohly dozvět, jakou hru to s nimi hraje. Také prý žádná z nich dlouho nic netušila. Nechávaly se obdarovávat květinami a dalšími, někdy i mnohem hodnotnějšími dárky, nechávaly se zvát na večeře a zářily štěstím.

Než se ukázalo, že onen pan Neznámý se nemůže rozhodnout, která z nich se mu líbí víc. Zatímco Sabina Laurinová je údajně na svůj věk až příliš naivní, Kateřina Brožová prý zase vycítila možnost přísunu peněz, žádná z nich, se ho asi nechce vzdát.

A to ani proto, že je tahal za nos. Zklamané údajně sice byly, ale ne nadlouho. Jak to tak ale vypadá, zase obě dvě skončí samy. Muž si prý podle jejich kolegů chtěl jenom zalaškovat a občas přijít na jiné myšlenky, v tom mu také obě dámy zřejmě pomohly.

Ale podle všeho nestojí ani o naivní ženu, která pořád touží po svém princi, ani o ženu, jež by víc než jeho možná milovala jeho tučné bankovní konto.

Přání se jí stále neplní

Laurinová s Brožovou se nikdy jako sokyně nebraly.I když spolu nikdy moc nemluvily, chovaly k sobě respekt, měly se v úctě a nikdy si nedělaly naschvály. Jeden z jejich dlouholetých kolegů a přátel ale tvrdí, že teď je všechno jinak. Když spolu hrají v rámci natáčení seriálu Modrý kód, je s nimi prý k nevydržení.

Nemohou se na sebe ani podívat. Nehádají se ani na sebe skrze oční kontakt nemetají blesky, přesto je vidět, že ty dvě nikdy přítelkyněmi nebudou. Ke všemu je prý ale z obou cítit, a na obou ženách je to vidět na první pohled, že si moc přejí mít po svém boku muže.

I když možná každá ze zcela jiného důvodu. Laurinová má ovšem na chlapy skutečnou smůlu. Už pár let neměla po svém boku muže, kterému by skutečně leželo na srdci to, zda-li je šťastná, kterého by zajímalo, co ji trápí.

Pořád prý věří, že se jednoho dne vdá. Možná už ne v bílých šatech, ale aspoň by zažila ten den s velkým D, po kterém touží každá žena. Žádný z jejích dosavadních mužů ji totiž k oltáři nepřivedl. To Brožová měla to štěstí už aspoň jednou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...