Na půl roku bez práce

Modni prehlídka Jaroslavy Prochazkove. Vystupuje Eva Holubova - Lucerna Praha: 16.9.2015

Smůla se nevyhýbá ani slavným a úspěšným. Eva Holubová (59), která patří mezi naše nejobsazovanější herečky, počítala s tím, že první polovinu roku jí zabere domluvená práce. Jenže z té sešlo! „Z určitých provozních důvodů odpadne práce, do níž jsem měla být ponořená jaro a léto 2019,“ postěžovala si Holubová na sociální síti s tím, že když se dozvěděla, že se tento projekt o rok posouvá, přepadlo ji zklamání a smutek.

Také vás může zajímat ...

Je to pro ni pořádná čára přes rozpočet. Herečka ale neztrácí hlavu a rozhodně nezoufá. Místo toho, aby narychlo hledala práci, rozhodla se čas prožít s rodinou a odpočinkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...