Nadšení je pryč! Co jí drásá nervy?

Nedávno si zpěvačka Monika Absolonová (43) pořídila vysněnou chalupu na venkově, protože chtěli s manželem Tomášem Hornou (39) dopřát svým dětem dětství v přírodě. Celá šťastná se pochlubila skvělou koupí. Teď její radost vystřídaly nervy!

Také vás může zajímat ...

Na vlastní kůži zjistila, že rekonstrukce rozlehlé staré usedlosti nebude tak snadná, jak si představovala. Nejvíc jí dává zabrat úřední šiml! „Myslím, že mám jen jedny nervy a do Luhačovic daleko, protože se například musím zeptat silnic a dálnic, jestli jim nebude vadit naše střecha,“ nechápe herečka a marně se ptá, kdo tahle nařízení vymýšlí.

Zároveň jí začíná být jasné, že rekonstrukce bude trvat déle, než myslela. Doufala, že do zimy bude chalupa jako nová. Představovala si, že rekonstrukce půjde raz dva. Teď se její sny rozplynuly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...