Najde konečně toho pravého?

Postava, kterou hraje Barbora Mudrová (29) v nekonečném seriálu Ulice, je prý ve skutečnosti jejím pravým opakem.

Podle vlastních slov je půvabná herečka v osobním životě až moc důvěřivá ke svému okolí, ale naopak vůbec nedá na svůj šestý smysl. Což jí ale velmi komplikuje život, pracovní, ale hlavně ten milostný. Stále dokola totiž vyhledává špatný typ mužů.

Také vás může zajímat ...
V seriálu Ulice hraje ukázkovou mrchu.

„Jsem důvěřivá. I když mám tušení, že něco není v pořádku, nevěřím své intuici a pak přijde facka a druhá a další. Stalo se mi to ve vztazích i v práci. Ale čím jsem starší, dávám si víc pozor,“ říká s nadějí, že se konečně poučí.

Možná, že by mohla využít současnou neveselou situaci, která má ale jedno velké plus a sice, že se ukazují pravé lidské charaktery. Třeba konečně najde toho pravého a bude moci po právu říct, že vše zlé je pro něco dobré.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama