Naznačila nečekaný konec v Ulici!

Velká změna možná velmi brzy proběhne v životě herečky Ilony Svobodové (59). Ta je sice součástí nekonečné Ulice dlouhá léta, ovšem nebránila by se tomu, kdyby tato etapa jejího života skončila.

„Jsem už taková stálá rekvizita,“ uvedla Svobodová, která tak trochu cítí, že už si její postava prošla víceméně vším a už je v seriálu hlavně kvůli tomu, že je mezi diváky tolik oblíbená.

Také vás může zajímat ...

Důvodem ale samozřejmě mohou být i finance, jelikož se ví, že honoráře mají herci v Ulici nadstandardní. I tak si ale prý herečka tak nějak sama rozhoduje o tom, kdy bude a nebude natáčet a zatím jí její nadřízení vycházejí vstříc.

Je ale klidně možné, že jim jednou dojde trpělivost a opravdu pošlou roli Jitky Farské do propadliště dějin. Kdoví, jestli by se jí ale vzhledem k jejím zakázkám neulevilo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...