Nechce přijít o dceru!

Jestli se nedohodnou, nejspíš se sejdou u soudu.

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (42) si vždy zakládala na tom, že má s bývalými partnery dobré vztahy. Kazí jí to až ten poslední, Michal Hrdlička (32), který je otcem její druhorozené dcery.

A právě malá holčička je příčinou sporů mezi rodiči. Bývalý moderátor měl už na začátku stát o střídavou péči, nakonec ale Lucii ustoupil. Jak ale ratolest roste, uvědomuje si zřejmě Hrdlička čím dál víc, o kolik společného času a důležitých chvil v životě své dcery přichází.

Také vás může zajímat ...

Odmítá si ji údajně už jen půjčovat a chce o ni bojovat. Měl se dokonce už domluvit se svou současnou partnerkou Karolínou Plíškovou (28), že by chtěli holčičku do střídavé péče. Moderátorka o něčem takovém přirozeně nechce ani slyšet.

Proto se ti dva v poslední době prý velmi ostře hádají. Bude nakonec muset o školou povinné dceři rozhodnout soud?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama