Nedokázala odolat sexy kolegovi?

Milostný život jí dává pořádně zabrat. Zato má hodně štěstí v kariéře. Nyní se však možná vše k dobrému obrací. Našla pravou lásku?

Do starého železa rozhodně nepatří. Martina Randová (48) nepatří mezi ženy s velkým sebevědomím. Právě naopak. Celý život trpí tím, že si vůbec nevěří. Už od mládí má pocit, že nemá nikomu co nabídnout, především mužům.

Cítila se bezvýznamná, ne-li dokonce méněcenná, tlustá i ošklivá. Jenže její jediný problém vždycky spočíval v tom, že muži na ní zkrátka poznali, že si nevěří. A takové ženy muži příliš v oblibě nemají. I její styl oblékání vždycky působil velmi usedle.

Také vás může zajímat ...

Ani jeden nebyl ten pravý

Až poslední rok se z ošklivého káčátka začala klubat skutečná žena s obrovským sexyappealem a může za to nejen její seriálová role, ale i nový pořad, který moderuje. Herečka se o svém soukromém životě baví jen velmi nerada. Někteří tvrdí, že je to kvůli její stydlivosti, jiní zase, že o něm nemluví, protože nemá o čem.

Ti, co Martinu Randovou znají, často říkávají, že herečka má jen samé přátele, ale se žádným mužem ji nikdy randit neviděli. Pokud se však tak děje, tak ani před přáteli se Randová o svém milostném životě nezmiňuje.

Jen jednou jedinkrát unikla informace z jejího soukromí a to tehdy, když vyšlo najevo, že za dob studií randila se svým kolegou Filipem Blažkem (46).

Bývá hvězdou každého večírku

Před dvěma lety byla spojována s kolegou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, s Martinem Zounarem (52). S tím totiž v seriálu dodnes tvoří pár. Nakonec se ale ukázalo, že Zounar se zamiloval do jiné ženy.

Čím je Randová starší, tím je paradoxně pro muže přitažlivější. Poslední měsíce se proměnila k nepoznání a začali si toho samozřejmě všímat i její kolegové. Všude je středem pozornosti. Kam přijde, tam září.

Rozdává úsměvy na všechny strany a dokonce změnila i svůj styl oblékání. Už to není ta šedá myška, kterou bývala, ale žena s vytříbeným vkusem a nezaměnitelným stylem oblékání. Čím to, že najednou tak zkrásněla? Kolegové mají jasno. Musí v tom být muž. A možná tomu tak skutečně je.

Konečně nová známost?

Ovšem není to nikdo z Ordinace v růžové zahradě, ale z divadelního přestavení, v němž Martina Randová už nějaký ten pátek hraje. Jde o představení Eva tropí hlouposti v Divadle na Fidlovačce. Hraje v něm společně s Danielem Rousem (59).

Právě k němu by měla mít aktuálně velmi blízko. Nějaký ten pátek už se znají a jejich společní známí tvrdí, že si vždycky dobře rozuměli. Daniel Rous je vtipálek, ale zároveň velmi empatický a citlivý muž, což Randové velmi vyhovuje.

Dokonce se šíří fámy, že už spolu byli i několikrát na rande, ale ani jeden z nich to tak nenazýval. Tvrdí o sobě, že si sice rozumějí, ale nic mezi nimi není. Mnozí by je ale viděli rádi spolu. Krásnější pár aby pohledali.

Tajný ctitel si nedá říct

V divadelních kruzích se už začalo mluvit o tom, že pokročili dál než ke schůzkám v kavárnách a restauracích, ale že to tají, protože je Rous zadaný.

Ten ostatně pobláznil hlavu už nejedné ženě. Jeho charismatický hlas a pronikavé oči musí zasáhnout ženy všech věkových kategorií. Podlehla snad i Randová? Když se v nedávné době herečky novináři ptali, zdali už má nějakou vážnou známost, jen se usmála a otázku nechala bez odpovědi.

Avšak kudí chodí, tam se culí. Je tedy víc než pravděpodobné, že konečně našla lásku, kterou hledá celý život. Zda je to však Rous, zůstává otázkou, neboť se také říká, že o Randovou usiluje minimálně ještě jeden muž.

A to její věrný fanoušek a mecenáš umění, který si nenechá ujít žádné představení ani díl seriálu, v němž Randová hraje. Posílá jí kytky, čokoládu, občas i nějaký drahý módní doplněk. Ovšem herečka údajně zůstává netečná.

Sice je ráda, že existuje někdo, kdo o ni projevuje zájem, ale zase nemá ráda muže, kteří se snaží až příliš. Kdysi o sobě herečka podle všeho tvrdila, že sice vypadá jako křehká princezna, která se nechává dobývat, ale pravdou je, že i ona občas ráda převezme aktivitu a když se jí nějaký muž líbí, tak mu to dá najevo.

Svatbu a dítě mít ještě může

Ne sice nějak nápadně, ale tak, aby bylo alespoň na druhý pokus jasné, že o něj má zájem. Nemusí-li se ale snažit vůbec, netěší ji to. Jestli skutečně konečně našla muže svého života, má velkou šanci do padesátky stihnout miminko i svatbu.

Říkává se, že nikdy není pozdě a v dnešní době to platí dvojnásob. Prvorodičkám klidně bývá i padesát a jsou schopné porodit zdravé dítko. Možná bude Randová ten samý případ. A co se týče svatby?

Zamiluje se vždycky do toho nepravého

Byla by jistě krásnou nevěstou. Vždyť jejím největším životním snem je obléct si svatební šaty a zavázat se k tomu, aby se o svého milovaného muže starala po celý zbytek svého života. Důležité ale je natrefit na toho pravého.

Kdysi totiž vyšlo najevo, že i když Randová kdysi měla relativně dost známostí, šlo vždycky jen o ty krátkodobé, neboť měla nebývalou smůlu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...