Nejlépe se cítí na útěku

Spoustu povinností má denně doma herečka ze Slunečné Lucie Benešová (46). A jelikož jí v domácnosti manžel Tomáš Matonoha (49) prakticky vůbec nepomáhá, není divu, že se Lucie cítí nejlépe v práci, a nebo kdekoli jinde než ve společném domě.

Pro mě je to lehčí. Mám hodně volna mezi natáčením, kdy si v klidu odepíšu na zprávy, přečtu maily, zajdu na kávu,prozradila herečka s tím, že je to pro ni lepší než vařit a nakupovat. A dokonce tvrdí, že si mimo domov nejlépe odpočine. Horší ale je, že s manželem a dětmi tráví čím dál méně času.

Také vás může zajímat ...
Lucie je šťastná, že dostala roli ve Slunečné.

Dokonce to mělo u nich doma dospět do takové fáze, že s Matonohou jezdí na dovolenou každý zvlášť. Před karanténou stihl Tomáš se synem Štěpánem (13) dovolenou na Mauriciu nebo vzal Laru (8) k moři karavanem.

„Děti si takhle rozdělujeme,prozradila herečka s tím, že si on třeba vezme syna Štěpána a pár dní sportují a ona mezitím tráví čas s Larou. Zdá se tak, že nic všichni dohromady nedělají a to je možná trochu škoda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...